Wynajem projektorów multimedialnych

Wynajem projektorów multimedialnych

W dzisiejszych czasach ciężko wyobrazić sobie profesjonalną konferencję czy szkolenie bez projektora multimedialnego. Te niezwykle małe i użyteczne urządzenia można podłączyć zarówno do laptopa, notebooka, odtwarzacza DVD jak i komputera stacjonarnego po to, aby zaprezentować przed publiką prezentację biznesową, wykład, propozycję reklamową, wyświetlić film lub odtworzyć dźwięk w atrakcyjny sposób. Trzeba jednak podkreślić, że zakup projektora jedynie w celu przeprowadzenia szkolenia czy konferencji jest zwyczajnie nieopłacalny. Dużo lepszym rozwiązaniem jest wynajem sprzętu.

Wynajem projektorów multimedialnych to perfekcyjne rozwiązanie dla firm, które sporadycznie korzystają z tego rodzaju sprzętu i nie chcą niepotrzebnie inwestować w nowe urządzenia. Krakowska firma Szok https://szok.biz/technika oferuje wynajem projektorów multimedialnych, które znajdą zastosowanie podczas prezentacji, spotkań biznesowych, konferencji, a także imprez firmowych. Rodzaj sprzętu oraz czas trwania umowy jest ustalany indywidulanie w zależności od potrzeb klienta.

Warunki wynajmu

Wybór projektora zależy przede wszystkim od wielkości sali oraz liczby uczestników wydarzenia. Szok udostępnia różne projektory – od niewielkich i poręcznych po profesjonalne, dostosowane do potrzeb wymagających klientów. Oferowane urządzenia posiadają świetne parametry, które pozwalają na wyświetlenie wysokiej jakości obrazów na różnych powierzchniach. Oczywiście do każdego wynajętego projektora, firma pomaga dobrać odpowiedni rodzaj ekranu oraz elementy dodatkowe, takie jak wskaźniki bądź stojaki. Dużym ułatwienie jest fakt, że Szok pomaga też właściwie podłączyć urządzenia oraz przeprowadza ich odpowiednią konfigurację.

Na co zwracać uwagę przy instalacji projektora?

Niezbędne będzie prawidłowe ustawienie projektora względem powierzchni projekcyjnej. Oznacza to, że wynajęty projektor powinien stać wobec niej jak najbardziej równolegle. Otóż im większy kąt świecenia, tym trudniej będzie ustawić prawidłowo obraz. Kolejny ważny czynnik to odległość projektora od powierzchni projekcyjnej. Warto pamiętać, że im projektor jest dalej od ekranu tym wielkość obrazu będzie większa. Uwaga, projektor nie może stać za blisko ekranu. Chcąc uzyskać jasny i ostry obraz na typowym ekranie biurowym 180×180 cm projektor o mocy 2600 ANSI powinien stać w odległości ok. 2,5 – 3m.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *