Kierunek informatyka na Wydziale Nauk Stosowanych SAN w Krakowie

Kierunek informatyka na Wydziale Nauk Stosowanych SAN w Krakowie

Marzycie o studiach w Krakowie? Tutejsza oferta dydaktyczna i atmosfera tego miasta rzeczywiście jest niepowtarzalna i przyciąga, co roku tysiące młodych ludzi. Nie bez powodu Kraków nazywany jest miastem studentów. Jednak, która uczelnię wybrać i jaki kierunek daje szanse rozwoju i perspektywy zdobycia dobrej pracy? Proponujemy kierunek informatyka na Wydziale Nauk Stosowanych Społecznej Akademii Nauk w Krakowie. To jedna z najwyżej ocenianych uczelni niepublicznych w naszym kraju.

Dlaczego warto studiować informatykę na SAN w Krakowie

Powodów jest kilka. Najważniejszym jest fakt, że uczelnia poszła mocno w kierunku praktyki. Oferuje swoim studentom doskonałe zaplecze techniczne – dobrej jakości sprzęt i najnowsze oprogramowanie. Osoby studiujące informatykę mogą korzystać z bogato wyposażonych pracowni, mając dzięki temu kontakt z najnowszymi technologiami. Kadra dydaktyczna została dobrana w taki sposób, aby przekazać studentom, jak najwięcej umiejętności praktycznych. Wśród nauczycieli akademickich nie brakuje np. praktyków programistów, którzy programowaniem zajmują się, na co dzień, w swojej pracy zawodowej.

Informatyka w Krakowie to jeden tych kierunków, które umożliwiają międzynarodową karierę. Nasi informatycy są poszukiwani i bardzo cenieni za granicą. Walczą o nich międzynarodowe korporacje, a zagraniczne instytucje chętnie korzystają z ich usług. Studenci SAN mają szansę zdobyć pierwsze zawodowe kontakty zagraniczne już w trakcie studiów i odbywania praktyk studenckich. Społeczna Akademia Nauk dba o to, aby program jej praktyk był naprawdę bogaty i interesujący, a praktyki zagraniczne zajmują w nim bardzo ważne miejsce i są chętnie wybierane przez studentów.

Uczelnia próbuje odpowiedzieć na potrzeby rynku pracy i dopasować program nauczania do bieżących potrzeb rynku usług informatycznych. Pracodawcy poszukują przede wszystkim informatyków posiadających szerokie umiejętności praktyczne, którzy są w stanie po studiach wdrażać nowoczesne technologie w różnego rodzaju firmach, urzędach oraz instytucjach. Absolwenci informatyki SAN spełniają w 100 procentach te oczekiwania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *