Studia w Krakowie? Dlaczego nie?!

Studia w Krakowie? Dlaczego nie?!

Jeżeli chcesz studiować w jednym z większych miast Polski, Kraków jest z pewnością doskonałym pomysłem. To miasto wręcz stworzone dla studentów. Jego niesamowita atmosfera przyciąga miliony młodych ludzi, a oferta edukacyjna, kulturalna i rozrywkowa jest wyjątkowo szeroka.

SAN – oferta dydaktyczna

Społeczna Akademia Nauk to jedna z polskich uczelni niepublicznych cieszących się ogromną popularnością i wysoką pozycją w rankingach. Posiada kilkanaście wydziałów na terenie całego kraju. W Krakowie, mieście studentów, działa Wydział Nauk Społecznych SAN. Bezpieczeństwo narodowe, filologia angielska, informatyka, zarządzanie, stosunki międzynarodowe, resocjalizacja, logistyka, pedagogika to podstawowe kierunki znajdujące się w ofercie SAN w Krakowie. Uczelnia może pochwalić się doskonałą kadrą obejmującą zarówno pracowników naukowych, jak i specjalistów z danych branż. Wykształcenie oparte na solidnych podstawach teoretycznych, ale wzbogacone praktycznymi kwalifikacjami – oto największy atut studiowania na SAN w Krakowie. Jeżeli dodamy do tego szerokie możliwości praktyk krajowych oraz zagranicznych, otrzymamy doskonały plan na zdobycie nie tylko dobrego wykształcenia, ale również swojego miejsca na rynku pracy.

Dlaczego warto studiować na Wydziale Nauk Stosowanych SAN?

Wybór odpowiedniego kierunku studiów nie jest łatwym zadaniem. Zastanawiasz się też zapewne, którą opcję studiów wybrać. Studia dzienne, studia zaoczne, studia wieczorowe, państwowa szkoła, niepubliczna uczelnia w Krakowie daje nam naprawdę nieograniczone możliwości studiowania. Wydział Nauk Stosowanych SAN również podąża w tym kierunku. Oferta kształcenia jest wyjątkowo atrakcyjna, ale to nie wszystko. SAN to idealna propozycja dla wszystkich, którzy na studiach nie chcą się nudzić. Nie brakuje tu różnorodnych inicjatyw studenckich, a atmosfera studiowania jest niepowtarzalna. Studenci zaoczni mogą liczyć na wolne niedziele, a program „Nie trać roku” umożliwia rozpoczęcie studiów w semestrze letnim. Uczelnia oferuje także program „Bez granic”, czyli nowoczesne metody e-lerningowe. SAN bardzo elastycznie dostosowuje swoją ofertę do potrzeb rynku. 50 tysięcy absolwentów to wynik, który mówi sam za siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *