Na jakie usługi możesz liczyć jeśli zdecydujesz się na SmartSim?

Na jakie usługi możesz liczyć jeśli zdecydujesz się na SmartSim?

Kiedy wyjeżdżamy za granicę, musimy się liczyć z tym, że nasze rachunki za telefon mogą wzrosnąć. Większość osób, które stale wyjeżdżają za granicę Polski, tuż po jej przekroczeniu, w najbliższej stacji benzynowej kupują kartę Lyce- Mobile. W ten sposób tanio łączą się ze swoją rodziną. Jest to z pewnością jeden z wielu sposobów na tanie połączenia. Jednak kiedy wyruszasz w podróż pierwszy raz, miejsce, do którego się wybierasz znajduje się za granicą a do tego nie znasz miejscowego języka to lepiej postawić na sprawdzony starter. Dlaczego?

Możesz liczyć na osobistego asystenta i nie tylko

Decydując się na starter SMARTsim oprócz tanich połączeń, zyskujesz wiele opcji, które mogą Ci się przydać za granicą.
USŁUGA LOKALIZACJI- Uruchamiając tę funkcję, możemy sprawdzić swoje położenie z dokładnością od 100 do 2000 metrów. Za te usługę zapłacimy 1 € i w ciągu 30 dni mamy do wykorzystania 30 sprawdzeń.

ROAMING DANYCH- Możemy wybrać 1 spośród 9 dostępnych pakietów i wykupić od 10 MB, za które zapłacimy tylko 1 € i które wykorzystamy tylko w ciągu jednego dnia lub zapłacić 69,00 € i mieć do dyspozycji przez miesiąc czasu 1000 MB, to zależy od tego czego akurat będziemy potrzebować.

DARMOWE PRZEKIEROWANIE POŁĄCZEŃ- Możemy przekierować połączenie ze swojego telefonu z kartą SMARTsim na dowolny międzynarodowy numer. W 145 krajach nie zapłacimy ani grosza za tę usługę.

SKYPE I VIBER DZWONIĄ ZA DARMO- członkowie naszej rodziny będą mogli się z nami skontaktować za pośrednictwem SKYPE za darmo- czy to nie wspaniałe?

OSOBISTY ASYSTENT- ta opcja jest świetna dla osób, które nie znają miejscowego języka. Asystent może przetłumaczyć nam coś lub zarezerwować stolik w uroczej knajpce. Jest dostępny o każdej porze dnia i nocy. To tylko niektóre usługi na jakie możesz liczyć, jeśli zdecydujesz się na starter SMARTsim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *