Ekspres do kawy w biurze? Doskonały pomysł!

Ekspres do kawy w biurze? Doskonały pomysł!

Ogromna część pracowników pije kawę w miejscu pracy. Niektórzy nawet sięgają po nią kilkukrotnie w ciągu dnia. Dlatego bardzo dobrym pomysłem jest wyposażenie biura w ekspres do kawy, który umożliwi przygotowanie pysznej, aromatycznej kawy. Profesjonalny sprzęt zagwarantuje nam świeżą kawę najlepszej jakości.

W jaki sposób kawa wpływa na pracowników?

Kawa bardzo często pełni w biurze rolę integracyjną i pozwala rozluźnić atmosferę. Umożliwia nawiązanie głębszych relacji między pracownikami. Co ciekawe, bardzo pozytywnie wpływa na efektywność pracy. Filiżanka kawy doskonale redukuje zmęczenie. Za uczucie przemęczenia odpowiadają w naszym organizmie pewne receptory, które kofeina skutecznie blokuje. Kawa poprawia także krążenie, zwiększając zarówno naszą wytrzymałość fizyczną, jak i koncentrację i sprawność intelektualną. Istnieją badania potwierdzające pozytywny wpływ kawy na nasze zdrowie. Kawa poprawia pamięć i zdolność uczenia się. Co istotne, wypicie filiżanki kawy powoduje wzrost poziomu serotoniny i dopaminy, a więc poprawia samopoczucie pracowników. Pracownicy mający dostęp do świeżej kawy pracują wydajniej i są bardziej zaangażowani. Potrafią wykonywać swoja pracę dokładniej. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że wiąże się to z korzyściami dla danej firmy.

Kawa, a prestiż firmy

Dobrej jakości kawa może być także wizytówką firmy. Odgrywa ważną rolę podczas spotkań biznesowych i pomaga w kształtowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa. Z pewnością pozytywnie wpływa na negocjacje biznesowe. Dobrej jakości kawa jest czytelnym sygnałem, że firma przywiązuje dużą wagę do szczegółów i dba o swoich pracowników oraz klientów.

Wynajęcie kawy w Coffee Break

Firmę nie zawsze stać na zakup profesjonalnego ekspresu czy młynka do kawy. Dlatego dobrym pomysłem może być skorzystanie z usługi wynajęcia takiego sprzętu. Coffee Break wynajmuje urządzenia najwyższej jakości, niezawodne i funkcjonalne. Chociaż ich obsługa jest bardzo prosta, firma organizuje również szkolenie związanie z obsługą ekspresów.Zapewnia również transport urządzeń do podanego miejsca. Usługi Coffee Break zostały opisane bardziej szczegółowo na stronie http://coffeebreak.pl/wynajem-ekspresow/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *