Inwestycja w rozwój firmy to naturalna kolej rzeczy. Większość przedsiębiorców dąży do tego, aby prowadzone przez nich biznesy nie tylko przynosiły zyski, ale również wraz z upływem czasu stawały się coraz bardziej profesjonalne. Negocjowanie ważnego kontraktu, przerwy pracownicze, zaangażowanie w niezwykle ważne i pilne projekty to sytuacje, w których filiżanka dobrej, aromatycznej kawy okazuje się zbawienna. Warto mieć, zatem w firmie profesjonalny ekspres do kawy. Właściciele przedsiębiorstw nie zawsze jednak dysponują wolnymi środkami, które mogą zainwestować w zakup takiego urządzenia. Warto wówczas zastanowić się nad dzierżawą ekspresu. Tego typu usługę proponuje np. firma CoffeeBreak. Więcej na jej temat dowiemy się na stronie http://coffeebreak.pl/dzierzawa-ekspresow/.
Jak wygląda dzierżawa ekspresu do kawy?
Najprościej rzecz ujmując, dzierżawa ekspresu polega na zobowiązaniu do zakupu kawy. W zamian za to dzierżawca przez określony czas może użytkować w pełni profesjonalne urządzenie. Firma CoffeeBreak pomoże w odpowiednim doborze sprzętu do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Zagwarantuje także wszelką niezbędną pomoc techniczną. W ramach regularnego serwisu wyczyści ekspres, aby mógł służyć nam jak najdłużej. Dostarczy także urządzenie zastępcze, jeżeli przydarzy się jakaś awaria.
Zalety dzierżawy ekspresu do kawy
Takie rozwiązanie ma szereg zalet. Po pierwsze, zamiast od razu inwestować w tak drogi sprzęt możemy wydzierżawić go na próbę na jakiś czas. Gdy ekspres faktycznie sprawdzi się w naszej firmie, będziemy mogli pomyśleć o jego zakupie. Jeżeli okaże się, że urządzenie nie cieszy się wśród naszych pracowników zbyt dużym zainteresowaniem, możemy je po prostu zwrócić, bez większych formalności. Wydaje się jednak, że w przypadku większości przedsiębiorstw, zwłaszcza nowoczesnych firm oraz przestrzeni coworkingowych nie ma lepszej opcji. Ogromnym plusem tego rozwiązania jest również zerowa amortyzacja urządzenia. Należy on do firmy CoffeeBreak i to ona ponosi koszty jego konserwacji czy napraw serwisowych. Dzierżawę urządzenia można zaliczyć w poczet kosztów uzyskania przychodów. Dzięki temu opłaty związane z dzierżawą pomniejszają wysokość podatku dochodowego.