Zwiedzanie i strzelanie, czyli zagraniczni turyści w Krakowie

Zwiedzanie i strzelanie, czyli zagraniczni turyści w Krakowie

Co przyciąga obcokrajowców do Krakowa? Pomyślisz zapewne: zabytki, wyjątkowa kultura, niesamowita atmosfera, mnóstwo turystycznych atrakcji. Masz rację! Jednak w ostatnim czasie pojawił się jeszcze jeden, dosyć zaskakujący, magnes na gości z zza granicy – firing range in Krakow, czyli krakowskie strzelnice na czele z Cracow Shooting Academy. Obcokrajowcy ją pokochali. Widać to szczególnie w ich frekwencji na strzelnicy. Obsługa zgodnie przyznaje, że turyści z innych krajów, głównie z Wielkiej Brytanii i Niemiec stanowią znaczącą większość klientów tego wyjątkowego obiektu. Można usłyszeć tu różne europejskie języki, od angielskiego, niemieckiego, francuskiego, po bardziej egzotyczne dla nas Polaków np. język norweski. Tak, na Krakowskiej strzelnicy bywają również goście ze Skandynawii.

Klient nasz pan, czyli jak Cracow Shooting Academy dba o swoich klientów?

Każdy klient, bez względu na to, skąd pochodzi traktowany jest tutaj w odpowiedni sposób. Pierwszy kontakt ze strzelnicą to często wizyta na jej domowej stronie internetowej. Tym, co rzuca się w oczy, jako pierwsze są profesjonalnie przygotowane obcojęzyczne wersje strony. Właściciele strzelnicy zadbali o to, aby jej klienci mogli znaleźć wszelkie potrzebne informacje o strzelnicy w swoim własnym języku. Kolejnym plusem strony jest dokładny opis dostępnych pakietów strzeleckich. Można je zarezerwować w ciemno online. Wiemy, z jakiej broni będziemy mogli postrzelać oraz ile strzałów mamy do oddania. Na stronie widnieją także dokładne ceny. Więc nic nas nie zaskoczy.

Strzelnica zastrzega, że to tylko propozycje. Jeżeli klient ma własne preferencje i pomysł na spędzenie swojego czasu w krakowskim obiekcie, strzelnica przygotuje indywidualny pakiet specjalnie dla niego. Dzięki temu można maksymalnie wykorzystać czas spędzony na strzelnicy. A jest, z czego korzystać. Do dyspozycji klientów pozostają różne modele broni palnej, krótkiej i długiej, dobrze przygotowane stanowiska strzeleckie oraz profesjonalni instruktorzy, którzy nie tylko uczą podstawowych zasad użycia broni, ale również pilnują, aby strzelanie przebiegało w bezpieczny sposób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *