Wykształcenie, które procentuje. SAN Kraków.

Wykształcenie, które procentuje. SAN Kraków.

Według Rankingu Perspektyw z 2017 roku Społeczna Akademia Nauk znajduje się w czołówce niepublicznych uczelni w Polsce. Piąte miejsce w tym rankingu nie jest dziełem przypadku. Uczelnia długo pracowała na ten sukces tworząc profesjonalną kadrę dydaktyczną oraz ciekawe i dostosowane do potrzeb rynku pracy kierunki studiów. Do bardzo często wybieranych wydziałów SAN należy Wydział Nauk Stosowanych znajdujący się w Krakowie. Lokalizacja w królewskim Krakowie jest ogromnym atutem. W całej Małopolsce nie brakuje chętnych młodych ludzi, którym takie kierunki, jak filologia angielska, logistyka czy bezpieczeństwo narodowe wydają się szczególnie atrakcyjne.

Misja SAN Kraków

Społeczna Akademia Nauk w Krakowie ma ściśle określoną misję. Od początku istnienia uczelni priorytetem jest innowacyjne podejście do kształcenia, oparte nie tylko na przekazywaniu wiedzy teoretycznej, ale również praktycznej. Stąd ogromne zaangażowanie w rozwój możliwości praktyk studenckich, zarówno tych krajowych, jak i zagranicznych. Nie bez powodu, absolwenci SAN Kraków od razu po studiach są gotowi do podjęcia zatrudnienia. Niektórzy zdobywają pracę nawet w trakcie studiów. Uczelnia nie pozostawia swoich studentów samym sobie. Pomaga im w zdobyciu pierwszej pracy. Społeczna Akademia Nauk kładzie ogromny nacisk na zachowanie równowagi między skutecznością działania, a wartościami ogólnoludzkimi. Stara się wykształcić w swoich absolwentach wrażliwość na społeczne aspekty gospodarki rynkowej.

Praktyka przede wszystkim

Celem SAN Kraków jest wypuszczenie na rynek pracy, jak największej liczby młodych ludzi gotowych do podjęcia zawodu. Służą temu zaawansowane programy nauczania o charakterze praktycznym. Dzięki nim studia stają się przepustką do stabilnej i bezpiecznej przyszłości. Znakiem rozpoznawczym SAN są bogato wyposażone pracownie oraz ciekawe ćwiczenia praktyczne. Kolejny atut uczelni to kadra, którą stanowią nie tylko naukowcy, ale również praktycy z danych dziedzin. SAN to jedna z tych uczelni, która stawia na indywidualistów i osobisty oraz zawodowy rozwój studentów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *