Profesjonalna sesja zdjęciowa. Stwórz wizerunek na miarę sukcesu.

Profesjonalna sesja zdjęciowa. Stwórz wizerunek na miarę sukcesu.

Fotografia wizerunkowa jest jednym z ważnych elementów strategii wizerunkowej przedsiębiorstwa, którego nie można pomijać. Wizerunek marki powinien być dobrze przemyślany i opracowany. Ma przekazywać filozofię marki, wartości, sposób bycia związany w użyciem danego produktu czy korzystaniem z konkretnej usługi. Nie ważne czy sprzedajemy kursy online dotyczące zarządzania czasem, wysokiej jakości sprzęt audio czy projektowane przez nas sukienki. Liczy się wizja marki i sposób jej przekazania klientom. Profesjonalna fotografia wizerunkowa potrafi przekazać odbiorcom spójny i czytelny wizerunek brandu.

Jednak myśląc o profesjonalnych zdjęciach, należy zaangażować specjalistów w tej dziedzinie. Fachowców, którzy doskonale znają się na rzeczy i którzy mogą przedstawić nam bogate portfolio. Zerknijmy na stronę jednej z agencji reklamowych pixagency.pl, do zakładki portfolio. Przekonamy się jak powinno się podchodzić wizerunkowych sesji zdjęciowych i jakie zdjęcie są obecnie na tzw. topie. Zatrudniając agencję nie musimy myśleć o sprawach organizacyjnych i logistycznych, o odpowiednim świetle, o styliście, makijażystce czy fryzjerze. Otrzymujemy kompleksową usługę.

Istnieje jeden, zasadniczy cel profesjonalnej sesji wizerunkowej. Jest nim podkreślenie i przekazanie stylu oraz koncepcji marki. Do tego celu wiodą jednak różne drogi. Jedni wybiorą serię zdjęć z modelkami lub modelami używającymi produktów na tle zabawnej, interesującej scenografii. Inni skorzystają z typowej fotografii produktowej np. modelka w butach z kolekcji firmy. Istnieje także opcja tzw. packshotów. To już zdjęcia samych produktów, bez zbędnych dodatków (modelek czy scenografii). Produkt znajduje się tu zdecydowanie na pierwszym planie z reguły na czystym tle. Takie zdjęcia można wykorzystać nie tylko w celach promocyjnych, ale również, jako zdjęcia produktów w sklepie internetowym.

Najlepszym rozwiązaniem jest zawsze zamówienie pakietu zdjęć promocyjnych. Otrzymamy za jednym zamachem zdjęcia wizerunkowe, produktowe i packshoty. Korzystając z takich kompleksowych usług, dostaniemy zazwyczaj atrakcyjne zniżki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *