Pomysły na imprezę integracyjną

Pomysły na imprezę integracyjną

Impreza integracyjna to ważna część pracy i życia firmowego, ponieważ umożliwia współpracującym ze sobą ludziom lepsze poznanie siebie wzajemnie oraz stanowi okazję do chwili odpoczynku od codziennej rutyny i wyzwań. Na pewno jednym z przyjemnych benefitów pracy są imprezy firmowe, ale jak powinna wyglądać taka impreza? Oto kilka propozycji.

Klubowe klimaty

Obecnie często wybieraną opcją jest wynajem klubu lub przynajmniej jego części. To dobra opcja, gdyż mamy dzięki temu załatwioną sprawę baru oraz tańców. Na miejscu jest gotowy parkiet, szeroki wybór drinków i alkoholi oraz odpowiednie warunki do dobrej zabawy. Taka impreza firmowa to standardowy i bezpieczny wybór. Oczywiście, należy także zagwarantować catering i DJ’a, by impreza była w pełni udana.

Sportowe klimaty

Inną opcją jest także wyjście firmowe, ale w mniej imprezowym stylu. Sportowej rywalizacji i wiele dobrej zabawy zagwarantuje wypad na gry terenowe, jak tor przeszkód czy paintball. Można się wtedy powygłupiać, pobrudzić i wyluzować, a wszystko ze szczyptą konkurencji między uczestnikami wyjścia. Podobnym pomysłem, jeśli planujemy imprezę firmową w Krakowie szczególnie, będzie wyjście do klubu rzucania siekierami. Można także pobawić się w zdrową rywalizację w koleżeńskim gronie i świetnie przy tym bawić. Warto zrobić rezerwację i zapoznać się ze szczegółami zabawy na stronie https://www.madaxe.pl/imprezy-firmowe-krakow.html. Impreza integracyjna w Krakowie w równie nietypowym klimacie przebiegnie pod znakiem horroru, gdy zdecydujemy się na wyjście do domu strachu, jak np. Lost Souls Alley. To duża dawka adrenaliny i śmiechu jednocześnie.

W eventach firmowych chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę i integrację, więc warto zaplanować nawet na zwykłej imprezie w klubie dodatkowe atrakcje, które pomogą zacieśnić więzy między członkami zespołu. Warto także pomyśleć o drobnych upominkach w ramach nagród za poszczególne konkurencje lub ogólną wygraną rywalizacji. To sprawi, że uczestnicy będą chętniej brać udział w zabawie i lepiej wczuwać się w klimat.

W rzeczywistości jakość i rodzaj imprezy firmowej zależy przede wszystkim od budżetu, jaki firma ma zaplanowany na kwestie integracji oraz benefitów. Dobra impreza firmowa to zadowoleni pracownicy, ponieważ każdy pragnie czasem się zrelaksować.

1 komentarz

W naszej firmie szef co roku imprezy integracyjne organizuję. Zawsze starał się sam wszystko zaplanować ale czasami średnio wychodziło 😛 W tym roku skorzystał z pomocy i zatrudnił Amer Event 🙂 Od razy widać że znają się na rzeczy, wszystko było zaplanowane od A do Z. Muzyka, jedzenie i atrakcję zrobiły na nas świetne wrażenie i każdy był zadowolony. A tematem przewodnim było bollywood 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *