Jaką ofertę dla firm posiada Cracow Shooting Academy?

Jaką ofertę dla firm posiada Cracow Shooting Academy?

Strzelnica Cracow Shooting Academy to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się strzelać i trenować w naprawdę komfortowych warunkach, pod okiem doświadczonych instruktorów. Jednak krakowska strzelnica posiada ofertę nie tylko dla klientów indywidualnych. Na stronie https://www.shootingcracow.com/ można zapoznać się z ciekawą opcją dla firm pragnących zorganizować na strzelnicy nietypowy event czy spotkanie integracyjne.

Eventy strzeleckie na strzelnicy Cracow Shooting Academy

Coraz więcej firm organizuje szkolenia firmowe połączone z imprezami integracyjnymi w miejscach, które mają zaskakiwać uczestników. Tego rodzaju wydarzenia wpływają doskonale na nastroje panujące w zespołach pracowniczych. Umożliwiają bliższe poznanie się, ale też współpracę w warunkach innych, niż te panujące w firmie. Nie bez znaczenia jest również element rywalizacji.

Strzelnica Cracow Shooting Academy organizuje szkolenia firmowe i wyjazdy integracyjne w kompleksowy sposób. Zapewnia wszystko, co potrzebne, aby impreza była udana i spełniła oczekiwania zarówno właścicieli firm, jak i uczestników. Oferta obejmuje, zatem catering i transport. Jednak największą atrakcją jest możliwość postrzelania z broni palnej.

Pracownicy poznają podstawowe zasady jej użytkowania oraz najbardziej popularne techniki strzeleckie. Mogą spróbować swoich sił w strzelaniu z różnych typów broni, od broni krótkiej, po długą. Cały czas czuwają nad ich bezpieczeństwem profesjonalni instruktorzy gotowi odpowiedzieć na każde pytanie. Instruktorzy nie pozwalają, aby zabawa przypadkiem wymknęła się spod kontroli. Mamy przecież do czynienia z prawdziwą bronią. Bezpieczeństwa użytkowników eventu jest kluczową kwestią.

Wyjazd integracyjny połączony z wizytą na strzelnicy jest dosyć oryginalnym pomysłem. Z pewnością sprawia uczestnikom mnóstwo frajdy i radości. Dostarcza także sporej dawki adrenaliny, związanej zarówno z samym strzelaniem, jak i rywalizacją. Strzelnica każdą ofertę dostosowuje do indywidualnych oczekiwań i wymagań klienta. Jest również otwarta na wszelkie propozycje ze strony firm. Można tu zorganizować event „szyty na miarę”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *