Halmar Buterfly. Wyjątkowy fotel do wyjątkowych wnętrz.

Halmar Buterfly. Wyjątkowy fotel do wyjątkowych wnętrz.

Halmar to firma, która znajduje się w czołówce polskich producentów designerskich foteli. Jej projekty wzbogacają nasze salony, pokoje dzienne, sypialnie, przestrzenie biurowe i poczekalnie. Jednym z ciekawszych produktów marki Halmar jest niepowtarzalny fotel o wiele mówiącej nazwie Buterfly. Piękny, niezwykle oryginalny, a do tego wygodny. Znajduje się w ofercie wielu sklepów meblowych. Możemy kupić go między innymi na stronie formyuzytkowe.pl. Jest doskonałym przykładem sztuki użytkowej. Patrząc na niego trudno nie odnieść wrażenia, że mamy do czynienia z małym dziełem sztuki.

Nowoczesny design

Fotel Buterfly wyróżnia się bardzo nowoczesnym wzornictwem. Jego wygląd zachwyca serią barw. Barwne kawałki tkaniny połączone w patchworkową całość prezentują się bardzo efektownie. Ten mebel od razu przykuwa wzrok. Wstawiając go do salonu czy innego pomieszczenia, musimy liczyć się z tym, że będzie w nim prawdziwym królem. Porównanie do motyla nasuwa się samo. Oryginalny jest również jego nietypowy, owalny kształt. Kubełkowa forma nabiera w tym projekcie zupełnie nowego charakteru. To jeden z tych mebli, które pełnią nie tylko funkcję użytkową. Fotel Buterfly może stać się nietuzinkową ozdobą wnętrza. Z pewnością będzie doskonale wpisywał się w styl pomieszczeń nowoczesnych, modernistycznych. Natomiast w minimalistycznym salonie wprowadzi element ożywienia.

Nie tylko piękny, ale i wygodny

Wygląd fotela Buterfly to nie jedyny jego atut. Na pierwszy rzut oka fotel sprawia wrażenie bardzo wygodnego mebla. I rzeczywiście tak jest. Do fotela dołączona jest miękka poducha, która została specjalnie wyprofilowana. Wszystko po to, aby podnieść komfort korzystania z fotela. Dzięki poduszce użytkownik może usiąść w fotelu nieco wyżej oraz wygodniej. Oparcie fotela jest dosyć wysokie i wygięte tak, aby spełniać podstawowe zasady ergonomii. W fotelu Buterfly można zająć naprawdę wygodną pozycję. Komfort siedzenia poprawiają również wysokie podłokietniki o zaokrąglonych krawędziach. Stabilna, chromowana podstawa jest bardzo stabilna, a jednocześnie fotel wyposażony został w funkcję obrotową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *