Galeria Łomianki – w trosce o środowisko

Galeria Łomianki – w trosce o środowisko

Sama nazwa i logo Galerii Łomianki odzwierciedlają podejście firmy do ważnych problemów w kwestii środowiska naturalnego. Identyfikacja wizualna firmy podkreśla zarówno modowy charakteru galerii, bliskość natury oraz jej kameralny, przyjazny charakter.

Galeria Łomianki działa w myśl zasady „sąsiedztwo zobowiązuje”. Dotyczy to zarówno środowiska naturalnego – Kampinoskiego Parku Narodowego oraz Doliny Wisły, jak i również lokalnej społeczności. Oznacza to, że wśród mieszkańców okolicznych miejscowości licznie reprezentowani są rodzice, a także osoby aktywne, pracujące w Warszawie, które spokój po ciężkim dniu odnajdują na przedmieściach.

Ekologia przede wszystkim

Koncepcja graficzna logo i żywe, naturalne kolory tworzą spójną identyfikację wizualną, w której optymistyczna kolorystyka podkreśla różnorodny charakter oferty galerii, a ekologiczne zielenie przynoszą skojarzenia z otaczającym lasem. We wnętrzu obiektu również znajdziemy wiele nawiązań do natury. Otóż w odświeżonym koncepcie pojawia się dużo drewna i zieleni, liczne donice z kwiatami, a także graficzne motywy roślinne, które sprawiają, że zakupy są czystą przyjemnością.

Zielony relaks

W Galerii Łomianki udostępniona została zielona strefa relaksu z miękkimi kanapami i siedziskami oraz udogodnieniami umożliwiającymi pracę z laptopem. Ciepły charakter tej przestrzeni podkreślają stojące lampy oraz górujący nad nią filar przemieniony w drzewo. Wszystkie elementy aranżacji tej strefy zachęcają do relaksu w atmosferze spokoju i relaksu. Wybudowano również strefę restauracyjną, zgodną z identyfikacją galerii.

Ekologiczny budynek

Obiekt otrzymał certyfikat ekologiczny BREEAM In-Use z oceną: bardzo dobry. Oznacza to, że jest budynkiem ekologicznym i działa zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Galeria efektywne wykorzystuje wodę w budynku poprzez zmniejszenie jej zużycia m.in. do podlewania roślin a sam proces został w pełni zautomatyzowany, aby zapewnić maksymalną oszczędność wody. Warto więc kupować w Galerii Łomianki. Więcej na stronie www.galerialomianki.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *