Dziel i rządź! Panele i ścianki w biurach.

Dziel i rządź! Panele i ścianki w biurach.

Panele biurowe i ścianki działowe stają się coraz popularniejszymi elementami mebli biurowych. Mogą tworzyć tymczasowe, prywatne obszary w biurze. Są wykorzystywane to tworzenia zacisznych i spokojnych stanowisk pracy. Bywają nieodzowne podczas spotkań z klientami lub osobami odwiedzającymi nasze biuro, gdy brakuje sali konferencyjnej. Są szczególnie popularne i stanowią idealne rozwiązanie w biurach o planie otwartym. Stanowią także idealną przestrzeń do eksponowania logo firmy lub kolorów firmowych i są świetnym sposobem na ożywienie środowiska biurowego.

Ścianki działowe, ekrany, panele. Kształtuj przestrzeń w kreatywny sposób!

W ofercie wielu sklepów z akcesoriami i meblami biurowymi znajdują się liczne rozwiązania pozwalające w kreatywny i funkcjonalny sposób kształtować przestrzeń. Jeżeli szukamy prostych i skutecznych sposobów na wydzielanie pomieszczeń i odgradzanie poszczególnych stanowisk pracy, warto zapoznać się z ofertą sklepu Meblicante.

Ciekawą opcją są ekrany do biurek i separatory, na których można zamontować nakładki tapicerowane. Specjalne ścianki przybiórkowe, które są w całości tapicerowane oraz ścianki działowe wolnostojące pozwalają na zmianę kształtu przestrzeni biurowej. W ofercie sklepu nie brakuje również mobilnych ścianek działowych, które doskonale pochłaniają dźwięk. Można je rozłożyć w dowolnym miejscu w razie zaistnienia takiej potrzeby. Pamiętajmy o tym, że sprzyjające warunki akustyczne automatycznie przekładają się na większą wydajność pracy.

Istnieje jeszcze jedna zaleta nowoczesnych paneli i ścianek. Dzięki zastosowaniu szerokiej palety tkanin pozwalają one ciekawe zaaranżowanie każdej przestrzeni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *